Bepanthol Cilt Bakım Kremi(el ve yüz için)

Cilt bazen kuruyarak hassaslaşır.Kuruyan cilt pul pul dökülür,kızarır ve çatlar.Bu tip durumlarda cildin,işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmesi için ekstra bakıma ve nemlendirilmeye ihtiyacı vardır.Böyle cilt kendini yenileyebilir ve canlı görünümünü muhafaza edebilir.

Bepanthol cilt bakım kremi pul pul dökülen,kızaran,çatlayan ve gerginleşen cilt bölgelerine kaybettiği nemi geri kazandırarak,cildinzin ihtiyacı olan ekstra bakımı sağlayabilirsiniz.
Bepanthol cilt bakım kremi cildi yumuşak,pürüzsüz ve nemli tutarak,cildin doğal yenilenme sürecine yardımcı olur.
Nemlendirici içeriği sayesinde cildi rahatlatır ve parlaklıklığını geri kazandırır.Bepanthol cilt bakım kremi kalıcı su bazlı yapısı sayesinde deri yüzeyine kolaylıkla sürülür ve deriden hızlıca emilir.Su içinde yağ emülsiyonu formu,cildin doğal koruyucu duvarını muhafaza ederek,cildin yenilenmesine,esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur.Ben bu ürünü yıllardır gerçekten çok severek kullanıyorum,kuruyan ve kızaran yüzüme çok iyi geliyor.İyileştiriyor ve kızarıklığı gideriyor.
Güvenle kullanabilirsiniz içinde parfüm yahut paraben yok.
Cildi yumuşacık yapıyor ve hemen emiliyor.
Fiyatını bilmiyorum ancak 10 liradan fazla değildir bence.
Musmutlu günler dilerim!


Bepanthol flaky skin care cream, blushing, cracked and strained skin of their giving back the moisture lost, you can ensure that your skin needs extra care.
Bepanthol skin care cream skin soft, smooth and moisturized by keeping helps the skin's natural renewal process.
Soothes the skin thanks to the moisturizing ingredients and brightness back kazandırır.bepanthol skin care permanent water-based structure, the skin surface is easily applied and oil emulsion form in rapidly absorbed 
I really love using this product for years, my face dry and browned geliyor.Heals very well and eliminates redness.
No perfumes or parabens in you can use with confidence.
Making soft skin and immediately absorbed.
I do not know the price but not more than 10 pounds, I think.
I wish you happy days!
from the skin, while retaining the natural protective barrier of the skin, the regeneration of the skin, helps to maintain flexibility and moist .

0 yorum:

Yorum Gönder