Gliss Ultimate Elixir Sıvı Saç Kremi-Yıpranmış ve Çok İşlem Görmüş Saçlar İçin

Haftanın ilk ve sendromlu gününden hepinize merhabalar! :)

Bugün anlatacağım ürünü geçen sene Eylül ayında keşfettim.O zamandan bu yana 1 şişe bitirdim bile :) Saçlarımın uzun olmasına rağmen epey bir süre gitti.7 lira gibi bir fiyata almıştım.Ne yalan söyleyeyim büyük beklentilere girmemiştim.7 liralık bir ürün bunca saçı nasıl onarır,nasıl yumuşatır diyordum.Ancak kullandıkça şaşkınlığım arttı.Bir ürüne ilk kez bu kadar bayıldım.Öncelikle saçlarımdan bahsedeyim.Saçlarım neredeyse sırtıma geliyor ve dalgalı.Baş etmesi de hiç mi hiç kolay değil!Hatta tam bir kabus diyebilirim.Her neyse konumuza dönelim.Banyodan sonra nemli saçlarıma 2-3 fıs uyguluyorum.Hem saçlarımı açıyor,kolay taranması sağlıyor hemde parlaklık kazandırıyor.

 Gliss Ultimate Oil Elixir Çok İşlem Görmüş ve Yıpranmış Saçlar İçin Saç Bakım Spreyi ;saçınızı ağırlaştırmadan besler ve saç yapısını güçlendirir. Saç kırılmalarında azalma sağlar. Parlaklık ve hissedilir yumuşaklık kazandırır.  
Bakım Önerileri: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Çalkalama sonucu ışıltılı parçacıklar onarım fazı ile uyumlu hale gelir ve komple bir güzellik formülü açığa çıkar. Her saç yıkamasından sonra, havlu ile nemi alınmış ya da kuru saça uygulayabilirsiniz.
İçindekiler: Alcohol denat, Trisiloxane, Cyclomethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Octocrylene, VP/VA Copolymer, Parfum, Aqua, Mica, Silica, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, CI 77891, CI 77491, CI 40800.Bence vaat ettiklerini fazlasıyla yerine getiriyor.Denemeye değer :)***fotoğraf ve açıklama kısmı internetten alıntıdır.

I liked this product so much.It gives brightening and softness.I definitely suggest you to use this :)
 Ultimate Elixir Gliss Oil Hair Treatment Spray for Multi-Treated and Damaged Hair, nourishes and strengthens your hair without weighing the hair. Provides a reduction in hair breakage. Brightness and softness gives felt.
Maintenance Tips: Shake well before use. Shaking result becomes compatible with the maintenance phase of the glittering particles and reveal the beauty of the complete formula. After each hair washing, you can apply to moisture or dry hair with a towel taken.

 Ultimative Elixir Gliss Kur Oil-Haar-Behandlung Spray für Mehr Behandelte und strapaziertes Haar, nährt und stärkt das Haar, ohne das Haar zu beschweren. Zu einer Reduktion der Haarbruch. Gibt Helligkeit und Weichheit zu spüren.

Wartungstipps: Vor Gebrauch gut schütteln. Ergebnis Schütteln Wird mit der Erhaltungsphase der glitzernden Partikel kompatibel und zeigen die Schönheit der vollständige Formel. Nach jedem Waschen der Haare, können Sie, um Feuchtigkeit oder trockenes Haar mit einem Handtuch getroffen wird.

3 yorum:

  1. Gliss in ürünleri muhteşem bence hepsi ayrı ayrı güzel :) Güzel bir inceleme olmuş :) Banada beklerim.

    http://beautybygizzy.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil
  2. İnceleme güzel çok bekletmeden tekrar yaz! :):)

    YanıtlaSil