ELA GOZLER ICIN MAKYAJ ONERILERI

Selam herkese!Bloguma hoş geldiniz :) Bugün sizlere ela gözlüler gözlerini ön plana çıkarmak için hangi renkleri kullanmalı,hangi renklerden kaçınmalı bunlardan bahsedeceğim.
Eğer ela gözlere sahipseniz,şanslınız demektir.Şahsen çevremde çok fazla ela gözlü insan yok.Bir elin parmağını geçmez diyebilirim.Sonbahar mevsimini hatırlatan kahverengiler,altın sarıları ve yeşiller tam size göre diyebilirim.Hatta birde size Chanel'in 4lü far paletini önerebilirim.İsmi ''CHANEL LES 4 OMBRES QUADRA EYESHADOW IN REFLETS D'OMBRE''
Gözlerinize altın ve bronz far sürerek sıcak bir görüntü elde edebilirsiniz.


 Gözlerinize siyah kalem çekerek dikkatleri üzerinize toplayabilir,bol bol maskara sürerek bakışlarınıza seksilik katabilirsiniz.Çok da kalın olmayan bir eyeliner çekerseniz işlem tamam demektir!


Gözlerinizin iç köşesine altınımsı renkler kullanarak aydınlık ,aynı zamanda şık bir görüntü elde edebilirsiniz.Gölgelendirme yapmak ve kirpiklerinizi tek tek ayırmak size ayrı bir hava katacaktır.


Renk skalasında zıt yöne bakarsanız morun ela gözler için ne kadar uygun olduğunu görebilirsiniz :)
Gözlerinizi ön plana çıkaracak ve bakışlarınıza derinlik katacaktır.Işıltılı farlar sürmek size daha canlı ve fresh bir görüntü verir.Aklınızda bulunsun! :)Bir sonraki yazıda görüşünceye dek esen kalın!

0 yorum:

Yorum Gönder