YAZIN YIPRATTIĞI SAÇLARA ÖZEL BAKIM


Yaz mevsiminde genel olarak herkesin en çok endişelendiği konu cildi güneşten korumak oluyor. Oysa güneş, tuzlu su ve klorlu su cilt için olduğu kadar saçlar için de zararlı. Bu dönemde gerçekleşen saç yıpranması, sonrasında saç dökülmelere yol açabiliyor. Dolayısıyla, özellikle de yaz aylarında, saç bakımı daha da önemli bir konu haline gelmekte. İşte saçınızı deniz ve güneşin yıpratıcı etkilerinden korumanın yolları… 
Most people worry about protecting their skin against the harmful rays of the sun in summer; however, sun, salt water, chlorine water damage your hair as much as they damage your skin. The damage done to your hair, which occurs during summer, might cause hair loss later, making hair care more important during summer. Here are some tips to protect your hair against the damaging effects of the sun and the sea.
 KİŞİSEL BAKIM / personal care SAÇ MASKELERİ UYGULAYIN Saç maskeleri kökten uca uygulandığı için bütün saçınızı korur. Ürünün üzerinde yazan bekleme sürelerini ciddiye alın. Saç maskeleri ihtiyacınıza göre renk koruyucu, nemlendirici, yoğun bakım, kırılma karşıtı gibi çeşitlere ayrılır. Saçınızın yapısına uygun olanı seçin.
 APPLY HAIR MASKS Hair masks can protect your hair from roots to ends. Follow the label instructions with care, especially the waiting time. Hair masks are categorized according to your needs as color protection, moisturizing, intensive care, split end prevention. Choose the one that is appropriate for your hair. ŞEBNEM KIRCI YAZIN YIPRATTIĞI SAÇLARA ÖZEL BAKIM DENİZ, HAVUZ VE GÜNEŞİN YIPRATTIĞI SAÇLARINIZI ÖZEL BAKIM ALTINA ALMANIN TAM ZAMANI... 
SPECIAL CARE FOR SUN DAMAGED HAIR IT IS TIME TO TAKE SPECIAL CARE OF YOUR DAMAGED HAIR, BECAUSE OF SUN, SEA, AND POOL. SAÇINIZI ZARARLI KİMYASALLARDAN ARINDIRIN.Çok sık denize veya havuza girdiyseniz, daha yoğun bir saç bakımı uygulamalısınız. Jojoba yağı ile saçınızı yumuşatıp, kırıkları engelleyebilirsiniz. Normale göre daha fazla nemlendirici özelliği bulunan şampuan ve saç kremi kullanın. Haftada bir de ekstra temizleyici özelliği olan şampuan kullanarak saçınızdaki zararlı kimyasalları uzaklaştırın. FREE YOUR HAIR FROM TOXINS If you’ve enjoyed water and sun often then you should apply a more intensive hair care program. You can soften your hair and prevent split ends by applying jojoba oil. Use shampoos and creams with more intensive moisturizing features than regular ones. Free your hair from toxins by applying a shampoo with extra cleansing feature once a week.KİŞİSEL BAKIM / personal care ÇANTANIZDA SAÇ BAKIM SPREYİ BULUNDURUN.Mükemmel bir sahil saçına sahip olmak için yanınızda her zaman sıvı saç kremi ya da nemlendirici bakım spreyi bulundurun. Denizden çıktığınızda, saç kremi özelliği taşıyan ürününüzü bütün saçınıza uygulayın. Ayrıca saçların direkt güneşe maruz kalması son derece zararlı, mutlaka şapka takın. CARY HAIR CARE SPRAY IN YOUR PURSE If you’d like to have the perfect beach hair, always keep moisturizing hair care spray or hair cream in your purse. When you get out off the sea, apply your hair care product to your hair. Wear a hat to protect your hair from direct sunlight, since it is harmful to your hair. 

0 yorum:

Yorum Gönder