Garnier BB krem Göz Roll-On

Merhaba hanımlar!Yeniden karşınızdayım.Bugün sizlere yeni keşfetmiş olduğum ama çok da memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum.Garnier BB Krem Göz Roll-On.Bu ürünü çoğunuz biliyorsunuzdur zaten.Kapatıcı olarak da kullanabilirsiniz,corrector ile karıştırıpta kullanabilirsiniz.Ben mor göz altlarımı bununla kapatıyorum.Aslında alırken çok tereddüt ettim çünkü herkeste aynı sonucu vermeyebiliyor.
Ama hem güzel kapattı hemde aydınlık bir görüntü verdi.
Tek sorun çabuk bitmesi.
Fiyatı 13 TL
Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı 5i 1 arada
  • Koyu halkaların,torbaların görünümünü azaltır.(+)
  • Yorgunluk belirtilerini gizler.(+)
  • Pürüz ve çizgileri gizler.(-)
  • Işıltı verir.(+)
  • Nemlendirir.(-)
Eğer göz çevrenizde koyu halkalar,şişkinlik ve ince çizgileriniz varsa,etkili ve sonuçlarını anında görebileceğiniz bir cilt bakımı (koyu halkaları,şişkinliği ve yorgunluk belirtilerini azaltma,çizgilerin görünümünü gizleme(tamamen yalan)nemlendirme(yalan),ışıltı verme arıyorsanız uygundur.


Nasıl etki eder?
-Özellikle göz çevresindeki hassas deri için oluşturulmuş bu ürün,koyu halkalara ve torba oluşumuna karşı etkili bir şekilde savaşan haloksil bileşeni ile masaj yaparak yorgunluk belirtilerini azaltmaya yarayan ultra-serin bilyeyi birleştirdi.
Mineral pigmentlerle zenginleştirilmiş mucizevi cilt kusursuzlaştırıcı anında doğal bir şekilde koyu halkaların görünümünü azaltır.Hafif ve kalıcı dokusu ile cildinizde mükemmel bir bütünlük ve doğal bir görünüm sağlar.

Bu ürün benden tam not aldı,bittikçe alacağım ürünler sınıfına girdi.0 yorum:

Yorum Gönder