Sezonun En Moda Parçaları

KÜRKLER Feminen parçaların başında gelen sahte kürkler, bu sezon her yerde dikkatleri üzerine çeken modelleriyle karşımıza çıkacak. Rengârenk ve bir o kadar da havalı kürkler ile bu kış oldukça renkli geçecek. Öneri: •Feminen bir tarzınız varsa sezonun en dikkat çekici beyaz kürklerinden mutlaka edinmelisiniz. •Kürklerle birlikte kullanılacak takı- ları gümüş renginde seçin. Unutmayın ki bütün dikkatler kürkte olacaktır. 
FUR COATS We are going to see new models of faux furs, primary among the feminine pieces, everywhere this season. This winter is going to be colorful thanks to dashy and splashy faux furs. Suggestions: • If you have a feminine style, you should definitely buy one of those spectacular white faux furs. • Combine your faux fur jacket with silver fashion jewelries. Don’t forget that the fur is going to grab all the attention.
KADİFE Lüks ve ihtişamı gardıroplarımıza getirecek kadife parçalar bu sezonun en popüler kumaşlarından… Aynı zamanda zarafetin de simgesi olan kadifeler 70 ve 80’li yıllara gönderme yaparak kalbimizde taht kurmaya geliyor. Öneri: •Sezonun en gözde ve kurtarıcı parçası olan siyah kadife elbiseleri gardırobunuzda mutlaka bulundurmalısınız. •Dolabınızda kadife elbiseleriniz varsa yaka ve kol kısmına taşlı işlemeler ekleterek sezonun modasını yakalayıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. VELVET Velvet pieces that are going to bring luxury and magnificence into your wardrobes are among the popular fabrics of this season. Being also the symbol of elegance, velvets inspired by the 70s and 80s fashion are here to win our hearts all over again. Suggestions: •At least one black velvet dress, the biggest rescuer and the most favored piece of this season, should be in every girl’s wardrobe. •If you already have velvet dresses in your wardrobe, you can embellish their necklines and sleeves with stones to catch up with this season’s fashion.
DENİZCİ KABANLAR Askeriye havasını öne çıkaran denizci kabanlar kürklerin verdiği feminenliğin aksine maskülenliğin taşıyıcısı olacak. Koyu lacivert tonlar, büyük yakalar, güçlü omuzlar ve parlak düğmeleriyle bu kabanlar, şık ve maskülen havasıyla olduk- ça çarpıcı olacak. Öneri: •Maskülen havanıza; yalın, modern ve aynı zamanda çekici bir hava katmak istiyorsanız siyah deri eldivenler tam size göre. •Denizci kabanların olmazsa olmazı büyük düğmelere yakı- şan gümüş aksesuarlar kullanabilirsiniz.
 NAVY COATS Navy coats that highlight military style are going to become the carriers of masculinity on the contrary of faux furs, the carriers of femininity. These coats in dark navy tones with large necklines, strong shoulders, and shiny buttons are striking with their elegant and masculine looks. Suggestions: •Black leather gloves are just for you, if you would like to add a plain, modern, and charming touch to your masculine style. •You can use silver accessories with your navy coats because they go nice with large buttons, a must for navy coats.
BROKAR 19. yüzyılın zengin aristokrasisinden ilham alan, asaletin temsili olan diğer bir parça ise brokarlar. Yeni sezonda Jakar desenleme teknolojisiyle dokunarak desen kazanan süslü dokuma brokar kumaşların, elbiselerden pantolonlara kadar kullanım alanları var. Öneri: •Brokar kıyafetleri giyinmek isteyenler ince vücut hatlarına sahip olmalıdır. Çünkü brokar kumaş vücudu olduğundan daha kalın gösterir. •Davet ve özel gecelerde tafta, saten ve ipek gibi kumaşlarla kombin yaparak şık görünebilir, günlük hayatta da soft renkli brokar kumaşları tercih edebilirsiniz. .
BROCADE Inspired by the 19th century’s wealthy aristocracy, brocade is one other symbol of elegance. Usage areas of brocade fabrics weaved by using jacquard technology in this season change from dresses to pants. Suggestions: •People with slender figures carry the brocade best; because, brocade fabrics would show your body look heavier than it actually is. •You can combine it with taffeta, satin, and silk for special night events to look more elegant in it and you might want to prefer brocade fabrics in soft colors for daily use.

0 yorum:

Yorum Gönder