Wet N Wild The Naked Truth Far Paleti

Herkese yeniden merhabalar!Bugün sizlere uzun zamandır elimde olan bir paleti anlatacağım.Wet N Wild-The Naked Truth Palette beş farklı renk seçeneği var.Base,browbone,eyelid,crease,definer.Yani baz,kaş kemiği,göz kapağı,katlanma bölgesi ve gölgelendirme yapmak için kullanabilecek acı kahve rengi.Biliyorsunuz wet n wild markası sadece Gratis'lerde satılıyor.Bu paletin fiyatı 20 lirayı geçmez sanırım.Açık renklerin pigmentasyonları zayıf ama kahveler pigmentasyon olarak daha iyi.Doğal tonlarda sedefli ve mat renklerden oluşan bu palet toprak tonlarında ve yokmuş gibi makyaj yapmayı sevenler için oldukça uygun. Paletin arkasındaki öneriye uyarak koyu bir makyaj yapabilir;ya da,kendiniz daha hafif tonları kullanabilirsiniz. Günü kurtarmak ve çantaya atıp çıkmak için oldukça uygun bir palet.Küçük olduğu için ne fazla yer kaplıyor ne de ağırlık yapıyor. 
Base/Baz: Açık bir kemik rengi olan bu far tamamen mat ve tam bir baz rengi. Göz kapağının rengini eşitlemek için ideal. Tek başına far olarak da rahatlıkla kullanılabilir.
Eyelid/Göz Kapağı: Sedefli bir boz kahve olan bu renk benim en sevdiğim tonlardan. Göz kapağı için hoş bir renk. Eyeliner ile tek başına da oldukça hoş duruyor.
Crease/Katlanma Bölgesi: Sedefli bir bronz olan bu renk de paletteki en sevdiğim ton. Göze derinlik katmak için,katlanma bölgesine uygulamak için ideal. Alt kirpik dibinde ya da tek başına göz kapağında da kullanılabilir.
 Definer: Mat bir acı kahve olan bu ton kirpik diplerine eyeliner olarak kullanılmak üzere düşünülmüş. Hem bu amaçla, hem de daha koyu gölgeler için kullanılabilecek kurtarıcı bir renk olmuş.
Browbone/Kaş Altı: Işıltılı, kirli bir bej olan bu renk kaş altı için ideal. Pigmentasyonu çok kuvvetli olmadığı için hafif bir ışıltı, hoş bir aydınlık veriyor.

Benim çok severek kullandığım bir palet değil açıkçası,elim pek gitmiyor.
Siz ne düşünüyorsunuz bu palet hakkında?Kullananınız var mı?

0 yorum:

Yorum Gönder