Yves Rocher Kayısılı Peeling

Herkese yeniden merhabalar!Bugün sizlere yine şu öve öve bitirilemeyen bir üründen bahsetmek istiyorum.Yves Rocher gerçekten güzel bir marka ama ürünleri organik bile olsa bana pahalı geliyor.Çünkü Amerika'da ya da Avrupa'da 10 dolarlık ürünü bize burda 40 liraya satıyorlar(kazık atıyorlar).Bu kadar pahalı olmasa(öğrenci bütçesine göre,herkesin bütçesi bir değil) ürünlerini hep alırdım.İndirim zamanı bile tuzlu geliyor bana ne bileyim,nerde ucuz varsa ben ordayım genelde,indirimli zamanları yakalamaya çalışırım.
İçerisinde küçük partiküller var,cildimi tahriş etmedi ama vaad ettiklerini de yerine getirmedi.O yüzden bir daha almam.Rossmann'ın peelingi daha güzel bana göre.

Arındıran Işıltı Veren Peeling

Yumuşacık, pürüzsüz bir cilt!
Cildiniz aydınlanıyor, meyve etkisi ruhunuzu sarıyor! Cildinizde derinlemesine temizlik için Kayısı Çekirdeği... 

Pürüzsüz ve canlı görünümlü bir cilt için bitkisel içeriğindeki Kayısı Çekirdeği tanecikleriyle cildinizi derinlemesine temizler, pürüzleri giderir ve yumuşatır. Uygulamanın ardından ışıldayan yumuşacık teninizde hoş bir meyve kokusu bırakır. 

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Paraben içermez. Hassas ve akneli ciltlere önerilmez. 

In small particles, did not irritate my skin, but rather so that they promised getirmedi.o a almam.rossmann peeling nicer to me.

Cleanse Radiance Peel
Soft, smooth skin!
Your skin is illuminated, fruit effect wrap your soul! Apricot Kernel for deep cleansing your skin ...

Smooth and deeply cleanses your skin with herbal ingredients for Apricot Kernel particles in a lively-looking skin, removes burrs and soften. After a pleasant smell of your skin glowing soft fruit leaves the application.

Tested under dermatological control. It does not contain parabens. Not recommended for sensitive skin and acne.


Reinige Radiance Peel
Weiche, glatte Haut!
Ihre Haut wird beleuchtet, Obst Effekt wickeln Sie Ihre Seele! Aprikosenkern für tiefe Reinigung Ihrer Haut ...

Glatte und tief reinigt die Haut mit pflanzlichen Inhaltsstoffen für Aprikosenkernpartikel in einem lebhaften aussehende Haut, entfernt Grate und erweichen. Nach einem angenehmen Geruch der Haut weiche Frucht glühenden verlässt die Anwendung.

Getestet unter dermatologischer Kontrolle. Es enthält keine Parabenen . Nicht für empfindliche Haut und Akne empfohlen.
50 ml'lik tüpte 17 liraya satılıyor.Yine övülen ama işe yaramayan bir ürün daha.Sınıf kaldın canısı.Siz neler kullandınız,görüşlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim. ♥

Have a nice day ladies ♥

0 yorum:

Yorum Gönder